شایعه رد صلاحیت سردار طلایی و پاسخ طلایی
شایعه رد صلاحیت سردار طلایی و پاسخ طلایی

با سلام و درود خدمت مردم شریف تهران و سردار طلایی گرامی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات . اینجانب مجید اسمعیل خان طلایی با تشابه اسمی با جنابعالی مفتخر به این هستم که در خصوص انتخابات شورای شهر با حضور خود و ثبت نام بعنوان نامزد ششمین شورای شهر تهران ، اراده خود را […]

با سلام و درود خدمت مردم شریف تهران و سردار طلایی گرامی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات .

اینجانب مجید اسمعیل خان طلایی با تشابه اسمی با جنابعالی مفتخر به این هستم که در خصوص انتخابات شورای شهر با حضور خود و ثبت نام بعنوان نامزد ششمین شورای شهر تهران ، اراده خود را برای انجام تکلیف عملیاتی نمودم لیکن تاکنون ابلاغی مبنی بر رد صلاحیت دریافت نکرده ام.

امیدوارم در خصوص رد یا تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای شهر تهران ؛ مامورین به امر بر اساس عدالت و حق اقدام نموده باشند.

قد بلندهای عرصه سیاست ؛ امر شوراها یک امر علمی و عملی را آلوده به سیاست و سیاست زدگی نموده و به این ترتیب یک الیگارشی مفرط را در تصدی کرسیهای شورای شهر رقم زده اند.

*شورای مبتنی بر الیگارشی ( تکرار مکرر اعضا و یا وابستگان در ادوار مختلف ) شورای شهر نیست ؛ شورای شهردار است .

وفای به عهد نامزدهای شورای شهر ( خدمت به مردم ) و حضور پر شور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ ؛ زمینه ساز تجربه رفرم مثبت در ساختار شورای شهر مبتنی بر الیگارشی و مدیریت ناصحیح شهر و مصارفی مبتنی بر درآمدهای غیر منصفانه شهرداری این ضرورت مهم خواهد بود

تصویب بودجه منابع و مصارف و همچنین عملکرد سالانه شهرداری باید مورد .مداقه ، نظارت و حسابرسی کافی قرار گیرد

ارادتمند

مجید اسمعیل خان طلایی
نامزد ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران

💠امید ایرانیان « نارف »
https://chat.whatsapp.com/HJluVsvrzVdI47YkUAL12X
=====~~~~~~~~~~~=====

💠شورای ششم شهر تهران https://t.me/shoraysheshomtehran

  • نویسنده : مجید اسمعیل خان طلایی
  • منبع خبر : اقتصاددان ، امید ایرانیان