سکته قیمتی در بازار محصولات سایپا + جدول
سکته قیمتی در بازار محصولات سایپا + جدول

پرونده بازار سایپایی‌ها در نیمه تیرماه 1401 بدون تغییر بسته شد؛ سایپایی ها روز گذشته نیز به دلیل نوسان اندک نرخ دلار تغییر قیمتی در بازار نداشتند.

پرونده بازار سایپایی‌ها در نیمه تیرماه ۱۴۰۱ بدون تغییر بسته شد؛ سایپایی ها روز گذشته نیز به دلیل نوسان اندک نرخ دلار تغییر قیمتی در بازار نداشتند.

اقتصاددان: بازار امروز روندی مشابه روز گذشته را تکرار کرد و دلار تغییر چندانی نداشت و قیمت خودرو هم در بازار استپ کرد. به گفته فعالان بازار خودرو هرچند در دو روز گذشته بازار خودرو شکل ثبات قیمتی خود را حفظ کرده است؛ اما خریداران به این روند توجهی نکرده اند و بازار خودرو خریداری چندانی ندارد.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند. با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز بدون تغییر در بازار ۳۷۰ میلیون تومان عرضه شد، ثبات قیمت شاهین در بازار در حالی رقم خورد که این خودرو روز گذشته افت هفت میلیونی در بازار داشت. از سوی دیگر «ساینا» هم امروز بدون تغییر ۲۱۲ میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز در بازار تغییر قیمت نداشتند «کوییکR » امروز ۲۲۲ میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۱۲ میلیون تومان در بازار دست به دست شد.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» امروز تغییر قیمتی در بازار نداشت و ۱۹۷ میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا ۲ معمولی» هم در بازار ۲۰۶ میلیون تومان قیمت خورد.

 سکته قیمتی در بازار محصولات سایپا + جدول