رییس‌جمهور: به مردم توصیه می‌کنیم از خانه خارج نشوند و به سفر نروند/ از مردم می‌خواهیم ما را همراهی کنند
رییس‌جمهور: به مردم توصیه می‌کنیم از خانه خارج نشوند و به سفر نروند/ از مردم می‌خواهیم ما را همراهی کنند

رئیس جمهور با قدردانی از تلاش های بی وقفه تمامی کادر درمانی کشور برای مبارزه با بیماری کرونا ، آمارها و ارقام روند مبارزه با بیماری کرونا در کشور را امیدوارکننده دانست و تاکید کرد: طبق آمار ارائه شده، ما از مرحله پیک بیماری کرونا عبور کرده ایم و به مردم توصیه می کنم همچنان در خانه بمانند و در صورت ضرورت برای خروج از منزل،همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش اقتصاددان ؛ گزیده سخنان رییس جمهور بدین شرح است:

به مردم توصیه می کنیم از خانه خارج نشوند و به سفر نروند.

وزارت بهداشت و کشور در طرح مشترک از فردا در خروجی جاده های اعلام شده حاضر خواهند شد و افراد را از نظر تب بررسی می کنند .

از مردم می خواهیم ما را همراهی کنند .

مسئولیت فضای مجازی برعهده مرکز ملی فضای مجازی است که به طور منظم جلسات آن را تشکیل می‌دهند و تذکرات لازم به کسانی که فعالند، داده می‌شود و با کسانی که لازم است برخورد ‌شود، برخورد می‌شود.

از روزنامه‌ها و کسانی که در فضای مجازی فعالند، می‌خواهم کمک کنند. با کمک همگانی می‌شود از این شرایط عبور کرد و آموزش و نصیحت مردم را در شرایطی که باید آگاهی و همکاری‌شان با بخش درمان بیشتر شود، در دستورکار قرار دهند.

کمیته تبلیغات که وزیر ارشاد مسئولیت آن را برعهده دارد، با اعضا و به ویژه صداوسیما باید هماهنگی داشته باشند تا با هدایت بهتری این روزها را سپری کنیم.

از معلمان، دانشگاهیان و وزارت آموزش و پرورش که اجازه ندادند فرزندان از آموزش جدا شوند و از امکانات موجود استفاده شد، تشکر می‌کنم

در این جلسه قرار شد آغاز سال تحصیلی آینده همان اول مهر باشد و برنامه‌ریزی‌ها در این رابطه انجام شود.