ریزش ۶۳۰ هزار تومانی قیمت سکه در یک روز
ریزش ۶۳۰ هزار تومانی قیمت سکه در یک روز

 فردا سکه ارزان‌تر می‌شود؟ رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: قیمت سکه نسبت به دیروز ۶۳۵ هزار تومان ارزان شد. چنانچه قیمت دلار با همین روند کاهش یابد انتظار می‌رود که قیمت طلا و سکه فردا هم ارزان‌تر شود. با کاهش قیمت دلارو رسیدن آن به کانال ۳۰ هزار تومان، قیمت سکه و طلا […]

 فردا سکه ارزان‌تر می‌شود؟

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: قیمت سکه نسبت به دیروز ۶۳۵ هزار تومان ارزان شد. چنانچه قیمت دلار با همین روند کاهش یابد انتظار می‌رود که قیمت طلا و سکه فردا هم ارزان‌تر شود.

با کاهش قیمت دلارو رسیدن آن به کانال ۳۰ هزار تومان، قیمت سکه و طلا ارزان شد. طبق آخرین گزارش‌ها، قیمت دلار فردایی به ۳۰ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده است. قیمت طلا هم تحت تاثیر کاهش قیمت دلار، کاهش قیمت انس جهانی و میزان تقاضا افت کرد است. با این وضعیت آیا می‌توان به روند کاهشی قیمت طلا دل امیدوار بود؟

به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت نیوز ،  رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: چنانچه قیمت دلار با همین روند کاهش یابد انتظار می‌رود قیمت طلا و سکه فردا هم ارزان شود. امیدواریم با کاهش ادامه‌دار قیمت طلا آرامش به بازار برگردد و مردم بتوانند مانند سال‌های گذشته به راحتی مصنوعات طلا بخرند.

ابراهیم محمدولی افزود: امروز قیمت طلای ۱۸ عیار نیز با افت ۵۴ هزار تومانی به قیمت یک میلیون و ۳۸۷ هزار تومان رسید. قیمت سکه هم امروز دوباره با کاهش ۶۳۵ هزار تومانی با قیمت ۱۵ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان معامله شد.

او با اشاره به قیمت انواع طلا اظهار کرد: نیم سکه با قیمت هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد. ربع سکه با قیمت پنج میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شده است. سکه گرمی هم امروز با قیمت دو میلیون و ۹۵۰ هزار تومان فروخته شده است.

محمدولی درباره وضعیت خرید و فروش طلا گفت: فعلا در بخش مصنوعات طلا خرید و فروشی وجود ندارد. اکثر خریداران یا طلای آب شده یا سکه می‌خرند.

 

ع