ذینفعان تأخیر کنکور سراسری چه کسانی هستند
ذینفعان تأخیر کنکور سراسری چه کسانی هستند

اقتصاددان : با آنکه شرایط سختی به لحاظ شیوع ویروس کرونا در کشور حاکم است، اما این موضوع به تنهایی نمی تواند باعث شود تمامی درب های دنیا را به روی خود بست. این در حالی است که با توجه به درگیر شدن اکثر قریب به اتفاق ارکان کشور با این بیماری خود خوانده، بخش […]

اقتصاددان : با آنکه شرایط سختی به لحاظ شیوع ویروس کرونا در کشور حاکم است، اما این موضوع به تنهایی نمی تواند باعث شود تمامی درب های دنیا را به روی خود بست.
این در حالی است که با توجه به درگیر شدن اکثر قریب به اتفاق ارکان کشور با این بیماری خود خوانده، بخش های مهمی اعم از اقتصاد، فرهنگ، همچنین مراسمات و فرائض دینی، معنوی و…. بشدت تحت تأثیر قرار گرفته که جای تأمل دارد.

اگر چه که سلامت جامعه در اولویت می باشد اما برخی نامدیریتی ها و بی برنامگی ها باعث گردیده اینروزها هرکسی سازخودش را بزند، ازاینرو برگزاری آزمون ها و بالآخص کنکورها را نمی توان به این سادگی دستخوش احساسات و تصمیمات بی منطق برخی افراد که شاید نفع خود و فرزندانشان را در تأخیر آن می‌بینند قرارداد، لذا با توجه به پیش بینی های بعمل آمده توسط، متخصصان، پزشکان و کادر درمانی نسبت به بروز پیک شدید کرونا در فصل پاییز و زمستان و از طرفی خستگی ناشی از ماهها مطالعه فشرده و در مقابل امیدواری به کسب نتایج دلخواه و قابل قبول آن دسته از دانش آموزانی که با شرایط بغرنج این روزها دست و پنجه نرم کرده اند، جایز نیست علاوه بر اخبار ضدونقیض لغو یا تثبیت کنکور در تاریخ های معین (۳۰و۳۱مردادماه) و مباحث کارشناسی نشده و دخالت آمیز درخصوص تصمیمات سازمان سنجش، توسط برخی افراد مهم ومؤثر در عرصه مختلف اینگونه با روح و روان آینده سازان این مرز و بوم بازی کرد، لذا بهترین گزینه حکایت از تمکین و حمایت همه بخش ها از سازمان سنجش کشور در برگزاری به موقع کنکور در زمان مقرر دارد.
ع

  • منبع خبر : ندای زاگرس