خطر بزرگ برای دولت امریکا چیست؟
خطر بزرگ برای دولت امریکا چیست؟

اقتصاددان :   بحران مالی- بانکی ، امریکا میرود تا چهار ستون کاخ سفید را بلرزاند. جمهوری خواهان امریکا خود را آماده می کنند تا ماهی خود را از آب بگیرند، اما آنها هم خودشان خوب می دانند که بحران این بار، یک بحران ساختاری است و جامعه روز به روز بیشتر به سمت یک […]

اقتصاددان :   بحران مالی- بانکی ، امریکا میرود تا چهار ستون کاخ سفید را بلرزاند. جمهوری خواهان امریکا خود را آماده می کنند تا ماهی خود را از آب بگیرند، اما آنها هم خودشان خوب می دانند که بحران این بار، یک بحران ساختاری است و جامعه روز به روز بیشتر به سمت یک انفجار اجتماعی پیش می رود.

برخی از سناتورهای امریکایی معتقدند که هزینه حمایت از جنگ اوکراین چگونه روی زندگی مردم تاثیر گذاشته و مردم را روز به روز خشمگین تر از قبل کرده است.
امروز دیگر ایران، روسیه، چین یا کره شمالی بزرگ ترین تهدید برای آمریکای ها نیستند، بلکه بدهی ۳۱ تریلیون دلاری دولت بایدن است که بزرگ ترین تهدید برای آمریکا به شمار می رود.

عمده این بدهی وحشتناک به کشور چین است، بانک های امریکایی یکی پس از دیگری دارند فرو می ریزند. ابتداء بانک “سیلیکون ولی” فرو ریخت  و در ادامه پیش بینی می شود که ۲۰۰ بانک دیگر نیز با آن وارد یک بحران مالی بزرگ بشوند.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع