تغییر مدیران بانکی ، بانک های کشور بر اساس شنیده ها
تغییر مدیران بانکی ، بانک های کشور بر اساس شنیده ها

تغییر مدیران بانکی در حدود ۵۰ درصد از بانک های کشور بر اساس شنیده ها بانک کشاورزی هنوز مدیرعامل ندارد و از بانک سینا و بانک دی خبر می رسد که به زودی شاهد تغییر مدیران عامل آنان هستیم. برخی دیگر از بانک ها نیز با شرایط مشابهی اداره می شوند و بدون مدیرعامل کار […]

تغییر مدیران بانکی در حدود ۵۰ درصد از بانک های کشور بر اساس شنیده ها

بانک کشاورزی هنوز مدیرعامل ندارد و از بانک سینا و بانک دی خبر می رسد که به زودی شاهد تغییر مدیران عامل آنان هستیم.

برخی دیگر از بانک ها نیز با شرایط مشابهی اداره می شوند و بدون مدیرعامل کار سختی را پیش رو دارند آن هم در فصلی که به واسطه شرایط حاکم بر اقتصاد کشور حضور بانک ها بیش از گذشته مهم جلوه می کند.

از بانک پارسیان نیز خبرهای مشابهی به گوش می رسد و گویا فصل رفتن کوروش پرویزیان فرا رسیده هرچند که ارتباط خوب او با مخبر معاون اول ابراهیم رئیسی مقاصد متنوعی را برای او طرح می کند.

اسماعیل لله گانی نیز گزینه مدیریت در یکی از بانک های خصوصی کشور است البته این مسئله بسته به وضعیت وزارت کار در روزهای پیش روست و اینکه وزیر جدید قصد انجام چه تغییراتی را در این وزارتخانه و سازمانهای متبوع آن دارد.

بانک مسکن نیز که مدیرعامل آن بازنشسته است و مورد غضب برخی از نمایندگان قرار گرفته آن طور که شنیده می شود تحولات مدیریتی را تجربه خواهد کرد.

بانک ملی که سکان آن در اختیار محمدرضا فرزین قرار دارد با تغییرات احتمالی در وزارت اقتصاد مدیر فعلی خود را احتمالا در قلب این وزارتخانه خواهد دید.

شنیده ها حکایت از خداحافظی فطانت فرد در آینده ای نزدیک با بانک آینده دارد.

بانک گردشگری و ایران ونزوئلا نیز با سرپرست اداره می شوند و با این وضعیت بسیاری از تصمیمات به حالت تعلیق در می آید و مشخص نیست این بلاتکلیفی تا کی ادامه پیدا کند.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : بورس نیوز