تجمع بورسی‌ها در مقابل ساختمان مجلس
تجمع بورسی‌ها در مقابل ساختمان مجلس

امروز بورسی‌ها مقابل ساختمان مجلس در اعتراض به نظارت دقیق‌تر بر بازار، پیش‌بینی‌پذیر کردن اقتصاد، پیگیری بسته ۱۰بندی حمایت از بورس تجمع کردند. گزارشات میدانی حاکی از برگزاری تجمعی در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی، از سوی جمعی از سهامداران حقیقی است. گزارشاتی که به‌دست ما رسیده حاکی از برگزاری تجمع پرشورتر بورسی‌ها در مقابل […]

امروز بورسی‌ها مقابل ساختمان مجلس در اعتراض به نظارت دقیق‌تر بر بازار، پیش‌بینی‌پذیر کردن اقتصاد، پیگیری بسته ۱۰بندی حمایت از بورس تجمع کردند.

گزارشات میدانی حاکی از برگزاری تجمعی در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی، از سوی جمعی از سهامداران حقیقی است.

گزارشاتی که به‌دست ما رسیده حاکی از برگزاری تجمع پرشورتر بورسی‌ها در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی است.

خواسته بورسی‌ها در اعتراضات چیست؟

پلاکاردهایی که در دست تجمع‌کنندگان است بیانگر مطالباتی از جمله؛ نظارت دقیق‌تر بر بازار، پیش‌بینی‌پذیر کردن اقتصاد، پیگیری بسته ۱۰بندی حمایت از بورس و… است.

یکی از پلاکاردها که خطاب به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نوشته شده جمله “آقای پورابراهیمی ما بازی را میفهمیم” دیده می‌شود.

یکی از تجمع‌کنندگان درباره این پلاکارد گفت: ما از آقای پورابراهیمی انتظار داریم پیگیر بسته ۱۰بندی حمایت از بورس باشند، اگر سازمان برنامه و بودجه در این زمینه اهمال کرده انتظار می‌رود که ایشان با توجه به سابقه مدیریتی در مجموعه بازار سرمایه، پیگیر مطالبات سهامداران باشند.

گفتنی است در هفته‌ها و ماه‌های اخیر تجمعات دیگری نیز توسط سهامداران حقیقی برگزار شده بود اما این تجمع با استقبال به مراتب بیشتری نسبت به تجمعات قبلی مواجه شده است.

تجمع بورسی‌ها مقابل مجلس

تجمع بورسی مقابل مجلس

 

 

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : اقتصاد آنلاین