بورس و قیمت دلار امروز (۹۹/۰۵/۲۱)
بورس و قیمت دلار امروز (۹۹/۰۵/۲۱)

قیمت طلا در بازارهای جهانی با کاهشهمراه بود، در بازار امروز هر اونس طلا نسبت به دیروز، با ۱۵ دلار کاهش، ۲۰۱۴ دلار ارزش گذاری شد. اقتصاددان: قیمت طلا در بازار جهانی امروز سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ (۱۱ آگوست ۲۰۲۰) با ریزش ۱۵ دلاری همراه بود. هر اونس طلا، امروز به ۲۰۱۴ (دو هزار […]

قیمت طلا در بازارهای جهانی با کاهشهمراه بود، در بازار امروز هر اونس طلا نسبت به دیروز، با ۱۵ دلار کاهش، ۲۰۱۴ دلار ارزش گذاری شد.

اقتصاددان: قیمت طلا در بازار جهانی امروز سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ (۱۱ آگوست ۲۰۲۰) با ریزش ۱۵ دلاری همراه بود. هر اونس طلا، امروز به ۲۰۱۴ (دو هزار و چهارده ) دلار رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۷۴ درصدی داشته است.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

امروز احتمال این می‌رود که دلار به سطح ۲۲، ۵۰۰ تومان حمله کند. انتظار بازار از تبلیغات وعده گشایش اقتصادی بیشتر بود و به همین دلیل واکنش منفی بازار را در پی داشت. دولتمردان در بعد تبلیغاتی زیاده‌روی کرده‌اند و هم اعتبارشان صدمه خورده است.

بورس امروز منفی خواهد بود

به گفته تحلیلگران امروز بازار منفی دنبال خواهد شد. چرا که فضای نااطمینانی که دولت و ناهماهنگی بین وزارتخانه‌ها مسبب آن بوده، بیشترین ضربه را به سهام شاخص‌ساز وارد می‌کند. برخی از تحلیلگران نیز معتقدند که شرایط بازار در فراز بام ۲ میلیونی، مانند آنچه پیش از این بوده نیست و مختصات رشد تغییر کرده است. از نظر آنها، احتمالا بازار پس از روزهای نوسانی، تنها برای سهامی مناسب خواهد بود که از نظر بنیادی، حرفی برای گفتن دارند. ع

  • منبع خبر : اقتصاد نیوز