بورس در دوراهی تزریق نقدینگی و اعتمادافزایی
بورس در دوراهی تزریق نقدینگی و اعتمادافزایی

عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس گفت: بسیاری از فعالان بازار سرمایه بر این نظر هستند که اگر تزریق نقدینگی به بازار سرمایه داشته باشیم، این بازار مجددا رشد خواهد کرد.   به گزارش اقتصاددان به نقل از میزان ، محسن علیزاده با اشاره به ریزش شاخص‌های بورسی در چند روز گذشته و تدابیر مجلس […]

عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس گفت: بسیاری از فعالان بازار سرمایه بر این نظر هستند که اگر تزریق نقدینگی به بازار سرمایه داشته باشیم، این بازار مجددا رشد خواهد کرد.

  به گزارش اقتصاددان به نقل از میزان ، محسن علیزاده با اشاره به ریزش شاخص‌های بورسی در چند روز گذشته و تدابیر مجلس در این زمینه گفت: زمانی بازار سرمایه می‌تواند رشد منطقه‌ای خود را پیدا کند که اعتماد به این بازار تزریق شود.

وی تاکید کرد: بسیاری از فعالان بازار سرمایه بر این نظر هستند که ما اگر تزریق نقدینگی به بازار سرمایه داشته باشیم، این بازار مجدداً رشد خواهد کرد، اما اعتقاد بنده بر این است، تا زمانی که اعتماد بربادرفته مردم در بورس را اصلاح نکنیم، نمی‌توانیم در این زمینه موفق شویم.

عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس با بیان اینکه اعتماد مردم بر اثر تدابیر غلط و عامدانه دولت و مسئولان در بازار سرمایه از بین رفت، اظهار داشت: این در حالی است که حتی در راستای بازگشت اعتماد مردم به بورس دولت هم به تنهایی نمی‌تواند کاری کند.

وی تصریح کرد: لازم است تمامی قوا دست به دست هم داده تا بتوانیم اعتماد بر باد رفته مردم در بورس را ترمیم کنیم و ان‌شاءالله این بازار را به رشد منطقی خود برگردانیم.

خواننده معزز سلام ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر بالا در پایین صفحه ( ثبت دیدگاه) موجب امتنان است .

 

ع