برگشت اتریوم به زیر ۲۰۰۰ دلار
برگشت اتریوم به زیر ۲۰۰۰ دلار

امروز بیت کوین مجددا به زیر 30 هزار دلار بازگشت. اتریوم هم با کاهش قیمت 4 درصدی به کمتر از دو هزار دلار رسیده است.

امروز بیت کوین مجددا به زیر ۳۰ هزار دلار بازگشت. اتریوم هم با کاهش قیمت ۴ درصدی به کمتر از دو هزار دلار رسیده است.

اقتصاددان: بیت کوین امروز دوباره منفی است. افت حدود ۳٫۵ درصدی، قیمت آن را به ۲۹۲۰۰ دلار رسانده و مجددا بازدهی هفتگی آن هم منفی شده و هم اکنون منفی ۴٫۵ درصد است.

ارزش معاملات بیت کوین در شبانه روز گذشته ۳۱ میلیارد دلار بوده که رقم بهتری نسبت به معاملات یکی دو روز گذشته محسوب می شود. ارزش بازار آن هم ۵۵۷ میلیارد دلار است.

بیت کوین در موج نزولی قبلی تا کانال ۲۶۰۰۰ دلار هم سقوط کرد و اگر قرار باشد افت امروز آغازگر یک موج نزولی دیگر باشد، احتمالا قیمت دوباره به همان کانال ۲۶۰۰۰ دلار و حتی کمتر از آن هم می رسد. البته این به شرطی است که موج نزولی دیگری شکل بگیرد.

اخیرا مدیر ارشد بخش سرمایه گذاری جهانی گوگنهایم پارتنرز اعلام کرده که اگر بیت کوین زیر محدوده ۳۰ هزار دلار تثبیت شود می تواند سقوط بیشتری را تجربه کند و حتی به ۸ هزار دلار هم برسد. البته بسیاری از فعالان این بازار عقیده دارند همان طور که در روند صعودی، هدف های عجیب و بالای ۱۰۰ هزار دلار عنوان می شد، در روند نزولی هم اهداف قیمتی عجیبی اعلام می شود که محقق شدن آن ها بسیار دور از ذهن است.

اتریوم دوباره به زیر ۲۰۰۰ دلار برگشت

اتریوم هم امروز منفی است و با افت ۴٫۵ درصدی به قیمت حدود ۱۹۶۰ دلار رسیده است. بازدهی هفتگی اتریوم هم به منفی ۵٫۵ درصد رسیده است.

اتریوم در شبانه روز گذشته بیش از ۱۵ میلیارد دلار معامله شده و ارزش بازار آن هم ۲۳۷ میلیارد دلار است.

افت بیش از ۸ درصدی تعداد زیادی از آلت کوین ها

با منفی شدن بیت کوین، تعداد زیادی از آلت کوین ها هم منفی شده اند. در فهرست ۵۰ ارز برتر بازار، تعداد زیادی از نمادها افت بیش از ۹ درصدی داشته اند. سند باکس، آوالانچ، میکر، زی کش، دسنترالند و نیر پروتکل همگی بیش از ۹ درصد افت کرده اند.

اینترنت کامپیوتر، اکسی اینفینیتی، الگورند، Cosmos و سولانا هم بیش از ۸ درصد افت کرده اند.

البته امروز تعدادی از نمادها هم مثبت هستند و رشد کرده اند. اما تعداد آن ها بسیار کم است. امروز تزوس با رشد ۵ درصدی، بهترین عملکرد را داشته و ترون و اتریوم کلاسیک هم به ترتیب ۴ و ۱ درصد رشد کرده اند. مابقی آلت کوین های موجود در فهرست ۵۰ ارز برتر بازار هم منفی هستند.

در بازدهی هفتگی هم کوکوین توکن با رشد ۱۵ درصدی عملکرد خوبی داشته، هرچند که این توکن امروز افت ۲ درصدی را نمایش می دهد. ترون هم ۱۵ درصد رشد کرده و تزوس با رشد ۱۲ درصدی در یک هفته، عملکردی خوب به جا گذاشته است.

کاهش ۴ درصدی ارزش بازار

ارزش بازار ارزهای دیجیتال با افت حدود ۴ درصدی نسبت به دیروز، به عدد ۱٫۲۶ تریلیون دلار رسیده است. ارزش معاملات اما رشد ۲۰ درصدی را ثبت کرده و به عدد ۸۰ میلیارد دلار رسیده است.

ارزش معاملات دیفای ۹ میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم ۷۰ میلیارد دلار معامله انجام شده است.