برنج کشاورزان مازندرانی در حال خراب شدن است
برنج کشاورزان مازندرانی در حال خراب شدن است

بابایی کارنامی، عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به دپوی برنج در استان گفت: برنج کشاورزان استان در انبارها در حال خراب شدن است. علی بابایی کارنامی با انتقاد از واردات بی رویه برنج با قیمت گزاف اظهار داشت: این درحالی که برنج کشاورزان در انبارها دپو شده است و دولت برنامه ای برای خرید […]

بابایی کارنامی، عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به دپوی برنج در استان گفت: برنج کشاورزان استان در انبارها در حال خراب شدن است.

علی بابایی کارنامی با انتقاد از واردات بی رویه برنج با قیمت گزاف اظهار داشت: این درحالی که برنج کشاورزان در انبارها دپو شده است و دولت برنامه ای برای خرید آن ندارد.

وی با عنوان این که کشاورزان حتی رضایت دارند محصول خود را با قیمت اندک به دولت بفروشند، گفت: با این حال شاهد واردات برنج با قیمت بالاتر هستیم و با تداوم روند فعلی دچار خسارت و آسیب می‌شود و دولت برای آن برنامه‌ای ندارد.

به گزارش اقتصاددان به نقل از بازار  ،    وی ادامه داد: کشاورزان توقع خرید محصول خود با قیمت بالا را ندارند و کشاورزان نگران از بین رفتن برنج های برداشت شده هستند.

بابایی کارنامی با اشاره به نیمه کاره بودن پروژه های مهم در شهرستان ساری گفت:تکمیل بیمارستان ۴۴۰ تختخوابی آیت الله طبرسی ماهفروجک، تکمیل جاده ساری- تاکام، شروع به کار پروژه سه راه تاکام به کیاسر، تکمیل نیروگاه زباله سوز، پروژه کمربندی شمالی و سه راه جویبار، تامین آب شرب و تنش آبی از جمله ممسائل است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی تکمیل جاده ساری – تاکام و جاده گهرباران را از مطالبات مهم و چندین ساله مردم حوزه انتخابیه دانست و گفت: مقرر شد مابه‌التفاوت تامین مالی این پروژه ها در دستور کار قرار گرفته و عملیاتی شود.

بابایی کارنامی افزود: تامین اعتبار مالی لازم برای خرید قیر در جهت اجرای نهضت آسفالت در شهر ساری و روستاهای ساری و میاندورود نیز مطرح شده است.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع