با هم دنیایی برابر بسازیم
با هم دنیایی برابر بسازیم

همه انسانها با هم برابرند، این باور ماست. موسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ بعد از ده سال فعالیت مستمر در زمینه امور خیر و حمایت از خانواده‌های محروم، با برگزاری کمپین برابری قصد دارد در اولین سال قرن جدید۱۴۰۰ اقدامات وسیعی در زمینه برابری نیازهای اولیه خانواده‌هایی که می‌شناسد انجام دهد. نازک […]

همه انسانها با هم برابرند، این باور ماست.

موسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ بعد از ده سال فعالیت مستمر در زمینه امور خیر و حمایت از خانواده‌های محروم، با برگزاری کمپین برابری قصد دارد در اولین سال قرن جدید۱۴۰۰ اقدامات وسیعی در زمینه برابری نیازهای اولیه خانواده‌هایی که می‌شناسد انجام دهد.

نازک فردوس مدیرعامل موسسه خیریه نیکان ماموت که در حوزه خانواده فعالیت و ارائه خدمات می کنند، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصاددان گفت:
خیریه نیکان با توجه به بحران کرونا که باعث کند شدن روند کمک‌رسانی به خانواده‌های  تحت پوشش گردید، برای حمایت بیشتر از قشر محروم جامعه و در راستای تحقق آرمان‌هایش اقدام به برگزاری کمپین “سهم برابر” با شعار ” با هم دنیایی برابر بسازیم” و برچسب #سهم_برابر نموده است.

 

وی تاکید کرد: پیوستن شما به این کمپین، آغاز مسیر برابری خواهد بود. هر چقدر کسانی که به این کمپین می‌پیوندند بیشتر باشد، سهم خانواده‌های بیشتری برابر خواهد شد.  نیکان معتقد است همه انسانها با هم برابرند و همه انسانها حق دارند سهم برابر داشته باشند. کمپین سهم برابر به همه شما این فرصت را می‌دهد تا با پرداخت ده هزار تومان از خانواده‌ای حمایت کنید.

 

 

مدیرعامل موسسه خیریه نیکان در خصوص هدف کمپین بیان کرد:  هدف کمپین سهم برابر اینست که  غم‌ها را از هم کم کنیم و غم را از چهره جهان بزداییم،
با برابر کردن سهم‌ها، در کنار هم خوبی‌ها را جمع کنیم تا دنیایی لبریز از خوبی داشته باشیم، شادی‌ها را با هم تقسیم کنیم تا تمام عالم را شادی در بر بگیرد و در نهایت با کمک رسانی به خانواده‌های نیازمند برابری را در جامعه ایجاد می‌کنیم تا با هم دنیایی برابر بسازیم.

 

 

شما عزیزان نیز می‌توانید با مراجعه به وبسایت موسسه خیریه نیکان ماموت با این موسسه و اقداماتی که تا کنون انجام داده است، آشنا شوید و جهت کسب
اطلاعات بیشتر در مورد کمپین #سهم_برابر  موسسه با شماره  ۰۲۱-۲۲۱۷۶۰۰۱  تماس حاصل فرمایید.

 

همچنین می‌توانید با استفاده از  روش‌های حمایت ذیل، نیکان را حمایت نمایید:

شماره حساب صادرات :             ۰۲۱۰۹۲۰۰۳۶۰۰۱

شماره کارت بانک صادرات :   ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۴۳۴۳۶۷

حساب شبا بانک صادرات :IR050190000000210920036001

کد آسان پرداخت :   #۲۲*۷*۷۳۳*

اپلیکیشن آپ: بخش نیکوکاری، موسسه خیریه نیکان ماموت

وب سایت:     www.nikancharity.org

شبکات اجتماعی: nikancharity@

 

 

 

  • منبع خبر : اقتصاددان