بازار ارزهای دیجیتال در دو راهی
بازار ارزهای دیجیتال در دو راهی

بیت‌کوین مثبت شد، آلت‌کوین‌ها منفی اگرچه بیت‌کوین بعد از ریزش تا محدوده ۳۱ هزار دلار تا ۳۷ هزار دلار رشد کرده است اما سایر ارزها رشد چندانی نداشتند. بازار ارزهای دیجیتال زیر محدوده مقاومتی خود معامله می‌شود و ریزش بیت‌کوین تا محدوده ۳۱ هزار دلار جذابیت قیمت و به تبع آن افزایش تقاضا را به […]

بیت‌کوین مثبت شد، آلت‌کوین‌ها منفی

اگرچه بیت‌کوین بعد از ریزش تا محدوده ۳۱ هزار دلار تا ۳۷ هزار دلار رشد کرده است اما سایر ارزها رشد چندانی نداشتند.

بازار ارزهای دیجیتال زیر محدوده مقاومتی خود معامله می‌شود و ریزش بیت‌کوین تا محدوده ۳۱ هزار دلار جذابیت قیمت و به تبع آن افزایش تقاضا را به دنبال داشت.

به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت‌نیوز ،  برخلاف زمانی که بیت‌کوین روندی رنج داشت و آلت‌کوین‌ها هر روز سقف جدید ثبت می‌کردند حالا بیت‌کوین بعد از ریزش تا محدوده قبلی خود رشد کرده اما آلت‌کوین‌ها تحرک مثبتی نداشتند.

از طرفی تحلیلگران بانک جی‌پی‌مورگان عقیده دارند با وجود رشد قیمت بیت‌کوین در دو روز گذشته عقب ماندن قیمت این ارز در معاملات آتی به عنوان یک سیگنال منفی در نظر گرفته می‌شود. آخرین بار این اتفاق در سال ۲۰۱۷ افتاده است، سالی که قیمت بیت‌کوین از سقف تاریخی ۲۰ هزار دلار ۷۵ درصد ریزش کرد.

 

اکثر آلت‌کوین‌ها بعد از ریزش بیت‌کوین روندی نزولی پیدا کردند اما به صعود بیت‌کوین واکنشی نشان ندادند.

 

بسیاری از کارشناسان عقیده دارند ارزهای دیجیتال در کف قیمتی خود قرار دارند و الان فرصت خرید است اما باید توجه داشته باشید که هیج اتفاقی در بازار کریپتوکارنسی بعید نیست و فعلا روند بازار مشخص نیست.

 

خواننده معزز سلام ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر بالا در پایین صفحه ( ثبت دیدگاه) موجب امتنان است .

 

ع