بازار اختصاصی دانش‌بنیان‌ها در بورس تشکیل خواهد شد
بازار اختصاصی دانش‌بنیان‌ها در بورس تشکیل خواهد شد

براساس مذاکرات انجام شده مابین سازمان بورس و اوراق بهادار با معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری قرار بر این است تا بازار اختصاصی دانش‌بنیان‌ها در بورس تشکیل شود.  مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار با معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری به‌منظور هم‌افزایی اقدامات طرفین و برای […]

براساس مذاکرات انجام شده مابین سازمان بورس و اوراق بهادار با معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری قرار بر این است تا بازار اختصاصی دانش‌بنیان‌ها در بورس تشکیل شود.

 مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار با معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری به‌منظور هم‌افزایی اقدامات طرفین و برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق، فناور و فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال در حال برگزاری است.

بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه تلاش خواهد شد در ارتباط بیشتر با معاونت علمی و همچنین با استفاده از ظرفیت‌های بازار سرمایه، بازاری اختصاصی برای شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد شود و اقداماتی مشترک برای جریان دادن این شرکت‌های خلاق، فناور و فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال برای تامین مالی از طریق بازار سرمایه انجام شود.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

 

ع

  • منبع خبر : اقتصاددان