اینستاگرام تا پایان سال از سرویس پیام رسانی خارج می شود
اینستاگرام تا پایان سال از سرویس پیام رسانی خارج می شود

کاربران اینستاگرام تا پایان نوامبر می‌توانند داخل این پلتفرم پیام ارسال یا دریافت کنند.

کاربران اینستاگرام تا پایان نوامبر می‌توانند داخل این پلتفرم پیام ارسال یا دریافت کنند.

به گزارش اقتصاددان به نقل از باشگاه خبرنگاران، extranews گزارش داد: به تازگی اینستاگرام اعلام کرده از ۲۳ نوامبر کاربران دیگر نمی‌توانند در این پیامرسان به صورت مستقل پیام ارسال یا دریافت کنند. براساس گزارش‌ها، این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌ها را در یک رابط پیام‌رسان اختصاصی خارج از برنامه اصلی ارسال و دریافت کنند.

در همین راستا شرکت فیسبوک اعلام کرد: “تا زمانی که ویژگی Thread خاموش شود، کاربران می‌توانند در این پلتفرم پیام‌های خود را دریافت یا ارسال کنند”. از سوی دیگر وبسایت فنی The Verge اعلام کرد که پلتفرم «اینستاگرام» برای به اشتراک گذاری عکس و کلیپ و برای تأیید اینکه آن‌ها افراد واقعی هستند، برخی از کاربران خود را ملزم به فیلمبرداری از چهره خود کرده است که حاوی بیش از یک زاویه عکاسی فیلم سلفی است.

توسعه دهندگان اینستاگرام همچنین ادعا کردند که در حال آزمایش یک ویژگی جدید برای هشدار به کاربران در صورت قطع شدن سرویس‌های برنامه هستند. در صورتی که مشکلات فنی اساسی در برنامه وجود داشته باشد هشدار به صورت یک اعلان در رابط فعالیت کاربر ظاهر می‌شود؛ و به دنبال پاسخ، کاربر اطلاعاتی را از نقصی که پلتفرم اینستاگرام برای او و دیگر کاربران در سایر نقاط جهان ایجاد کرده، دریافت می کند.

توسعه دهندگان این شبکه اجتماعی اضافه کردند که در حال آزمایش این ویژگی جدید در آمریکا بوده و این کار را در چند ماه آینده ادامه خواهد یافت و در صورت اثبات مفید بودن، اینستاگرام آن را در محدوده وسیع تری راه اندازی خواهد کرد.