امروز در بازار طلا و سکه چه گذشت؟
امروز در بازار طلا و سکه چه گذشت؟

 قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۹/۲ قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی در روز جمعه و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به یازده میلیون و ۷۹۹ هزار تومان رسید. قیمت طلا امروز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی تغییری […]

 قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۹/۲

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی در روز جمعه و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به یازده میلیون و ۷۹۹ هزار تومان رسید.

قیمت طلا امروز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی تغییری نداشت و در رقم ۱۸۷۱ دلار در هر اونس ثابت ماند.

به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت نیوز ،  قیمت دلار در بازار آزاد امروز یکشنبه ۲ آذر ساعت ۱۹، با ۵۰۱ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۲۵،۴۵۴ تومان‌ معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز ‌یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۵ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز یکشنبه ۲ آذر ساعت ۱۹، با ۵۰۹ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۳۰،۲۹۳ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان‌ اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۹، قیمت سکه تمام طرح قدیم یازده میلیون و ۴۹۷ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید یازده میلیون و ۷۹۹ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه نسبت به روز گذشته کاهش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۱۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

 

ع