آیین نامه واردات خودرو تصویب شد
آیین نامه واردات خودرو تصویب شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به بررسی جزئیات و تصویب آیین نامه واردات خودرو برای سال ۱۴۰۱ گفت: امیدواریم در هفت ماهه باقی مانده سال شاهد واردات خودرو با مقررات مصوب باشیم. سید احسان خاندوزی روز جمعه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی سرو در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در این طرح، […]

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به بررسی جزئیات و تصویب آیین نامه واردات خودرو برای سال ۱۴۰۱ گفت: امیدواریم در هفت ماهه باقی مانده سال شاهد واردات خودرو با مقررات مصوب باشیم.

سید احسان خاندوزی روز جمعه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی سرو در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در این طرح، اولویت با خودروهای با قیمت ‌پایین است تا مصرف کنندگان متوسط کشور بتوانند از آن استفاده کنند.

وی اضافه کرد: همچنین سقف اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح، یک میلیارد دلار است.

وی در خصوص بازدیدش از پایانه مرزی سرو و مشکلات این مرز هم گفت: عدم وجود دستگاه ایکس ری از جمله مشکلات این مرز است که استاندار آذربایجان‌غربی دستوری را برای جانمایی این دستگاه صادر کردند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی ادامه داد: به نظر می‌رسد با توجه به همت مدیران، طی ماه‌های آینده سرعت ترخیص کالا با نصب دستگاه ایکس ری در این مرز بیشتر شود.

خاندوزی از بخش‌های مختلف پایانه مرزی سرو بازدید کرد و خالد جنگجو ناظر گمرکات آذربایجان‌غربی توضیحاتی را در خصوص روند انجام مراودات مرزی به ایشان و هیات همراه ارائه داد.

مرز سرو در ۵۵‌ کیلومتری ارومیه، مرکز استان آذربایجان‌غربی قرار دارد.

مخاطب گرامی، ارسال نظر پیشنهاد و انتقاد نسبت به خبر فوق در بخش ثبت دیدگاه، موجب امتنان است.

ع

  • منبع خبر : اقتصاددان